Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

Bakan Selçuk Doğduğu Topraklarda Vatandaşlarla Buluştu

İLÇE ZİYARETİ KAPSAMINDA, ULUBEY’DE BULUNAN BİR TEKSTİL FABRİKASINI DA ZİYARET EDEN BAKAN SELÇUK’A, BABASININ GÖREV YAPTIĞI DÖNEM ÇEKİNDİĞİ FOTOĞRAF DA HEDİYE EDİLDİ.

Bakan Selçuk Doğduğu Topraklarda Vatandaşlarla Buluştu
146
28 Şubat 2019 - 17:31

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, doğum yeri olan Ordu’nun Ulubey ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bir dizi programa katılmak üzere geldiği Ordu’da dönemin Ulubey Kaymakamı ve 59. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı olan babası Atilla Koç’un görev yaptığı ve kendisinin de doğduğu Ulubey ilçesini ziyaret etti. İlk olarak belediye meydanında vatandaşlarla buluşan Bakan Selçuk, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Daha sonra Giresun’un Bulancak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında şehit olan polis memuru İmdat Berçin’in baba ocağını ziyaret eden Selçuk, ailesine başsağlığı diledi.

İlçe ziyareti kapsamında Ulubey’de bulunan bir tekstil fabrikasını da ziyaret eden Bakan Selçuk’a babasının görev yaptığı dönem çekindiği fotoğraf hediye edildi. Bakan Selçuk, ilçe ziyaretinin ardından Ordu’nun Altınordu ilçesinde faaliyet gösteren bir yağ fabrikasını ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.

Ziyaretlerinde Bakan Selçuk’a Ordu Valisi Seddar Yavuz, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, AK Partili milletvekilleri ve ilgililer de eşlik etti.

film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sınıf öğretmeni adıyaman haber özel ders film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,