Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

Buz Lazer Epilasyon ile Tekirdağ’da Epilasyon Fırsat

Buz Lazer Epilasyon ile Tekirdağ’da Epilasyon Fırsat
1.055
13 Eylül 2019 - 9:58

Genital bölgede bulunan tüylerden kurtulmak için birçok epilasyon yöntemi kullanılmaktadır. Toplumlara göre değişiklik gösterse de ülkemizde tamamen tüylerden kurtulmak için ağda, tıraş, tüy dökücü krem ve lazer epilasyon yöntemleri kullanılmaktadır. Ancak vücudun en hassas bölgelerinden olan genital bölge epilasyonu için acısız ve ağrısız olan Buz Lazer en çok tercih edilen epilasyon uygulamasıdır. Buz Lazer Tekirdağ da tüm vücut bölgesi için en çok tercih edilen yöntem olarak yerini almıştır.

İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı sağlayan Buz Lazer, genital bölgeye bir zarar verir mi?

Buz lazer ile epilasyonda, kıl kökleri hedef alınır. Yani lazer enerjisi kıl köklerine iletilir ve kıl köklerin tahrip olması sağlanır. Bu sebeple çevre dokulara asla zarar verilmez, herhangi bir yan etki oluşması durumuyla karşılaşılmaz. Yani kısacası lazer epilasyonun genital bölgeye hiçbir zararı yoktur. Aynı şekilde kadınların ya da erkeklerin yumurtalıklarına zarar verir mi, ya da kısırlık yapar mı? gibi bir soruyla sıklıkla karşılaşıyoruz. Lazer epilasyon çok uzun yıllardır tüm Dünya da uygulanmaktadır, ancak bu güne kadar kısırlık ya da yumurtalığa zarar verdiği görüşmemiştir. Klinik olarak test edilmiş ve FDA onaylı olan Buz Lazer asla yumurtalıklara zarar vermez.

Buz Lazer’in Özelliği Nedir?

Buz lazeri diğer yöntemlerden ayıran en önemli özelliği Buz Başlığı sayesinde işlem sırasında acı ve ağrı hissedilmemesidir. Buz Lazer Tekirdağ hasta görüşlerinde en çok tercih edilmesinin sebebinin konforlu epilasyon sağlaması olduğunu göstermiştir. Acı ve ağrı olmadan masaj konforunda hızlı epilasyon uygulanmaktadır. Zamanda da kazandıran Buz Lazer, hem hızlı hem de güvenli bir yöntemdir. Cihazın adını aldığı Buz başlık sayesinde cilt -3 dereceye kadar soğutulmakta ve acı, ağrı hissi engellenmektedir. Ayrıca diğer yöntemlerin aksine, ciltte yanma, leke gibi yan etkilerde ortadan kaldırılmıştır.

Buz Lazer Tekirdağ bölgesinde hizmete başlamıştır, bu sebeple lazer epilasyon yaptırmayı düşünen herkes her mevsim bu uygulamadan yararlanabilir. Her mevsim uygulanabilir olması diğer bir özelliğidir, çünkü ten rengi ya da kıl yapısı fark etmeden 18 yaşını doldurmuş herkes lazer epilasyon yaptırabilir. Belirtmekte fayda var, hamile ve emziren kadınlara lazer epilasyon önerilmemektedir. Ayrıca kronik bir rahatsızlığınız olabilir, hekiminiz özellikle lazer epilasyon yaptırmamanızı söylediyse bu hasta grubu da lazer epilasyon yaptıramaz. Kısacası 18 yaşını doldurmuş hem kadın hem de erkekler lazer epilasyon yaptırabilir.

Pürüzsüz bir cilt için, geçici yöntemlerle uğraşmak istemeyen, acı ve ağrı his

Pürüzsüz bir cilt için, geçici yöntemlerle uğraşmak istemeyen, acı ve ağrı hissinden bıkmış herkes Buz Lazer ile kalıcı olarak istenmeyen tüylerinden kurtulabilir. Konforlu ve güvenli olan, son teknoloji ile üretilmiş Buz Lazer ile tanışmanın tam zamanı! Birçok şehirde hizmet veren Buz Lazer, epilasyon yöntemlerinin lideri olmuştur. Hızlı uygulaması sayesinde zamanınızdan çalmadan pürüzsüz bir cilt için tam zamanı!

Detaylı bilgi için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilir. NEREDE YAPTIRABİLIRİM ? sayfasına tıklayarak size en yakın Tekirdağ orijinal Buz Lazer Kliniğine ulaşabilirsiniz

film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sınıf öğretmeni adıyaman haber özel ders film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,