Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

Eğitimciler İftarda Bir Araya Geldi

ozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Eğitim-Bir-Sen Bozüyük İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Eğitimciler İftarda Bir Araya Geldi
2 okuma
28 Mayıs 2018 - 13:53

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Eğitim-Bir-Sen Bozüyük İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Belediye Düğün Salonunda düzenlenen iftar programına, çok sayıda eğitimci aileleri ile birlikte katıldı. Ezanın okunmasıyla ile birlikte dualar eşliğinde oruçların açıldığı iftar programında konuşan Başkan Bakıcı, eğitim alanındaki reform ve iyileştirmelerin ortada olduğunu söyledi. Başkan Bakıcı, “Bozüyük’te çocuklarımızın daha iyi eğitim almaları için Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Okullarımız ve çocuklarımız için yapılan her yatırım, geleceğe yapılmış bir yatırımdır. Ben de 28 Şubat mağduru bir öğrenci olarak, önceki katsayı sisteminden büyük zarar gördüm. Şkürler olsun ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu sistemi ortadan kaldırması, gençlerimizin önünü açmıştır” dedi.

Başkan Bakıcı’ya konuşmasının sonunda eğitime ve okullara vermiş olduğu desteklerden dolayı Eğitim-Bir-Sen temsilcileri tarafından teşekkür edildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

muhasebe programları sınıf öğretmeni adıyaman haber