Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

Engelsiz Yaşam Akademisinde ‘Yerli Malı Haftası Kutlandı

DENİZLİ MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ TARAFINDAN İLÇEYE KAZANDIRILAN, ENGELLİ VATANDAŞLAR İÇİN BÖLGENİN İLK VE TEK SOSYAL TESİSİ NİTELİĞİ TAŞIYAN ENGELSİZ YAŞAM AKADEMİSİ’NDE ‘YERLİ MALI HAFTASI’ KUTLANDI. AKADEMİYE KAYITLI OLAN BİREYLER YAPMIŞ OLDUKLARI YİYECEK VE İÇECEKLERİ MERKEZEFENDİ BELEDİYE BAŞKANI MUHAMMET SUBAŞIOĞLU’NA İKRAM ETTİLER.

Engelsiz Yaşam Akademisinde ‘Yerli Malı Haftası Kutlandı
124
13 Aralık 2018 - 16:16

Denizli Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan, engelli vatandaşlar için bölgenin ilk ve tek sosyal tesisi niteliği taşıyan Engelsiz Yaşam Akademisi’nde ‘Yerli Malı Haftası’ kutlandı. Akademiye kayıtlı olan bireyler yaptıkları yiyecek ve içecekleri Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na ikram ettiler.

Geçtiğimiz günlerde yoğun bir katılım ile Gümüşçay Mahallesi’nde açılışı gerçekleştirilen Engelsiz Yaşam Akademisi’nde, ülkemizde her yıl 12-18 Aralık tarihleri arasında yerli malını teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilen ‘Yerli Malı Haftası’ kutlandı. Gerçekleştirilen etkinliğe Başkan Subaşıoğlu, engelli bireyler ve aileleri ile akademideki eğitmenler katıldı.

İçerisinde birçok mesleki atölyenin bulunduğu Engelsiz Yaşam Akademisi’nde eğitim gören engelli bireyler hazırladıkları yiyecek ve içecekleri Başkan Subaşıoğlu’na ikram ettiler. Sonrasında Başkan Subaşıoğlu ile engelli vatandaşlar bir süre sohbet etti. Başkan Subaşıoğlu, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde açılışını gerçekleştirdiğimiz Engelsiz Yaşam Akademisi’nde, yerli malını özendirmek için engelli kardeşlerimizle beraber ‘Yerli Malı Haftası’nı kutladık. Hem beraber vakit geçirdik hem de sohbet ettik” dedi.

film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sınıf öğretmeni adıyaman haber özel ders film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,