Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

Flash Bellek İçindeki Görünmeyen Dosya Ve Klasörleri Açma Yolu

İçeriği görünmeyen flash bellekten nasıl bir yol izleyebiliriz. Haberimizi okuyarak flash bellekteki dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Flash Bellek İçindeki Görünmeyen Dosya Ve Klasörleri Açma Yolu
10.577
26 Ekim 2019 - 19:30

Bilgisayar kullanırken en çok başımıza gelen sinir bozucu şeylerden biri de flash bellek içeriğimizin görenmemesidir. Genellikle flash belleklerimize virüs bulaşınca bu olay başımıza geliyor. Sizin de başınıza muhtemelen böyle bir şey gelmiştir. Böyle bir durumda endişelenmenize  gerek yoktur. Basit birkaç adımla bu sorunu çözebiliriz. Aşağıdaki adımları takip ederek bu sorunu çözmüş olacaksınız.

Öncelikle flash belleğimize tıklayıp içeriğini görüntüleyelim.

1-Daha sonra üst menüden görünüme ordan da seçeneklere tıklıyorsunuz. Bazı durumlarda sol üst köşede dosya kısmına da tıklayabilirsiniz. Tıklama işleminden sonra Klasör ve arama seçeneklerini seçiyorsunuz.

2-Klasör ve arama seçeneklerini seçtikten sonra Görünüme tıklıyorsunuz.Buradanda gizli dosyaları göstere tıklıyoruz.Ardında Korunan işletim sistemi önündeki tiki kaldırıyoruz. Bu işlemleri yaptıktan sonra tamam deyip kapatıyoruz. Artık flash belleğin içini görebilirsiniz.

Size tavsiyemiz: Bu işlemlerden sonra bütün belgelerinizi alınız ve biçimlendiriniz. Ve bundan sonra flash belleğini her bilgisayarda kullanmayınız.

Kaynak: Sınıf Öğretmenleri

film izle ,evden eve nakliyat ,youtube mp3 ,

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sınıf öğretmeni adıyaman haber özel ders
mersin escort
film izle ,evden eve nakliyat ,youtube mp3 ,