Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

Hemşireler İçin Hayatı Yakala Eğitimi

İZMİT BELEDİYESİ, HEMŞİRELER HAFTASI NEDENİYLE, GONCA BERKTAY KARAALP ‘İN KATILIMINDA “HAYATI YAKALA” SEMİNERİNİ DÜZENLEDİ.

Hemşireler İçin Hayatı Yakala Eğitimi
57
16 Mayıs 2018 - 13:35

İzmit Belediyesi, hemşireler haftası nedeniyle, Gonca Berktay Karaalp ‘in katılımında “Hayatı Yakala” seminerini düzenledi.

İzmit Belediyesi tarafından Hemşireler Haftası nedeniyle hemşirelerin iş motivasyonlarını yükseltmek için “Hayatı Yakala” adıyla bir eğitim düzenlendi. Gonca Berktay Karaalp tarafından verilen eğitime 150 hemşire katıldı. Seminer SEKA Devlet Hastanesi konferans salonunda düzenlendi. Eğitimi SEKA Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Sadullah Kıvanç Tunç ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Bilal Yavuz Demirkaya takip etti.

Seminede Karaalp, hayatı etkileyen etkenler ve kurtulma yollarından bahsetti. İnsanın, hayatındaki parazitlerden kurtulması gerektiğini dile getiren Karaalp, “ayatımızda ne kadar çok parazite yer verirsek iş verimizim ve performansımız o kadar çok düşer. Parazitler hayatımızda bizim potansiyelimizi açığa çıkarmamıza engel olan performansımızı düşüren sözler, korkular, önyargılar, tutkulardır” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

muhasebe programları sınıf öğretmeni adıyaman haber özel ders takipçi satın al