Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

İcra Kurulu Üyeleri Belirlendi

TOBB DİYARBAKIR İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ DİYARBAKIR TİCARET BORSASI VE TİCARET SANAYİ ODASI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

İcra Kurulu Üyeleri Belirlendi
116
28 Şubat 2019 - 16:48

TOBB Diyarbakır İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri Diyarbakır Ticaret Borsası ve Ticaret Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

TOBB Diyarbakır İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hatice Akyıl gerçekleştirilen seçimlerin Diyarbakır ve bölge kadınlarına hayırlı olmasını dileyerek, Diyarbakır’da önceki dönemlerde olduğu gibi bundan sonraki süreçte de girişimci kadın sayısının artırılması konusunda çalışmaların aralıksız olarak devam edeceğini söyledi. Oda ve borsada yapılan seçimlerde kurul üyeleri kadınların icra kurulu seçimlerini tamamladıklarını anlatan Akyıl, 15 kişiden oluşan icra kurulu üyelerinin belirlendiğini anlattı. Başkan Akyıl konuşmasını şöyle sürdürdü:

“İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlık seçimlerini önümüzdeki haftalarda tamamlayacağız. Diyarbakır İl Kadın Girişimciler Kurulu olarak kendini geliştirmeye açık ve girişimci olmak isteyen kadınların, geleneksel iş modellerinin yanında, teknolojinin desteği ile hayallerindeki girişimciliklerini gerçekleştirmelerine aracılık ettik. Her zaman bizlerin en önemli görevlerinin başında Kadın istihdamının, fırsat eşitliğinin, genel ve mesleki eğitimin, yerel ve ulusal düzeyde daha fazla gündemde tutulması olmuştur. Bundan sonraki süreçte de TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu’nun çok daha iyi işler yapacağına da inancım sonsuzdur.”

Öte yandan oda ve borsada yapılan icra Kurulu seçimlerinde icra kurulu üyeliğine ise Hatice Akyıl, Şerife Keskin, Ekin Ensarioğlu, Müjgan Bozyel, İlknur Demirel, Zülal Koç, Fidan Bozdağan Kaya, Zuhal Atay, Özlem Küllahçı, Dilan Kaya Taşdelen, Cevher Defne Eyyubi, Merve Avcı, Gülcan Hamkan, Rojda Yılmaz ve Nuran Marangoz seçildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

    sınıf öğretmeni adıyaman haber özel ders film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,