Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

Kadir İnanırın Oynadığı “Kapı” Filminin Avrupa Galası Stockholmde Yapıldı

KADİR İNANIR’IN OYNADIĞI “KAPI” FİLMİNİN İSVEÇ’İN BAŞKENTİ STOCKHOLM’DE YAPILAN AVRUPA GALASI, BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ. FİLMİN GERÇEK BİR DRAMI ANLATTIĞINA DEĞİNEN İNANIR, “SİZİN BİRİKİMİNİZ, GEÇMİŞİNİZ, ÜSTÜN BİR EMEKLE PERDEYE AKTARILDI” DEDİ.

Kadir İnanırın Oynadığı “Kapı” Filminin Avrupa Galası Stockholmde Yapıldı
7.909
14 Nisan 2019 - 23:00

Kadir İnanır’ın oynadığı “Kapı” filminin İsveç’in başkenti Stockholm’de yapılan Avrupa galası, büyük ilgi gördü. Filmin gerçek bir dramı anlattığına değinen İnanır, “Sizin birikiminiz, geçmişiniz, üstün bir emekle perdeye aktarıldı” dedi.

Kadir İnanır’ın 7 yıl aradan sonra oynadığı “Kapı” filminin Avrupa galası İsveç’in başkenti Stockholm’de yapıldı. Başrolünü Kadir İnanır ve Vahide Perçin’in paylaştığı film Güneydoğulu bir Süryani ailenin dramını anlatan filmin galası büyük ilgi gördü. Kariyerinin 50’yıldönümü ve 190’ıncı filmini çeviren usta oyuncu, film gösteriminden önce yaptığı konuşmada, “Fırsat buldukça tarihe tanıklık eden, insanların çektikleri acıları, hasretleri, özlemleri anlatan hikâyeler geldikçe film yapmaya devam edeceğim” dedi. Filmin gerçek acıları aktardığını aktaran İnanır, “Sizin birikiminiz, geçmişiniz, üstün bir emekle perdeye aktarıldı. Ticari bir yanı asla yok ama evrensel sinema değerlerini içeren müthiş bir film izleyeceksiniz” ifadelerini koşullandı.

Kapı filminin kadrosunda Timur Acar, Erdal Beşikçioğlu, Sermet Yeşil, Nilay Erdönmez ve Özgün Çoban yer alıyor.

film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sınıf öğretmeni adıyaman haber özel ders film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,