Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

(Özel) İstanbulda Asker Uğurlama Konvoyundaki Gençler Trafiği Tehlikeye Düşürdü

BEŞİKTAŞ BARBAROS BULVARI ÜZERİNDE ASKER UĞURLAMAK İÇİN ARAÇLARIYLA KONVOY YAPAN BİR GRUP GENÇ, CAMLARDAN DIŞARI SARKARAK TRAFİĞİ TEHLİKEYE DÜŞÜRDÜ. ARAÇLARIN GEÇİŞİNİ DE ENGELLEYEN GRUP, BAĞIRARAK KUTLAMA YAPTI. O ANLAR İSE KAMERALARA BÖYLE YANSIDI.

(Özel) İstanbulda Asker Uğurlama Konvoyundaki Gençler Trafiği Tehlikeye Düşürdü
101
31 Ocak 2019 - 10:03

Beşiktaş Barbaros Bulvarı üzerinde asker uğurlamak için araçlarıyla konvoy yapan bir grup genç, camlardan dışarı sarkarak trafiği tehlikeye düşürdü. Araçların geçişini de engelleyen grup, bağırarak kutlama yaptı. O anlar ise kameralara yansıdı.

Beşiktaş Yıldız Barbaros Bulvarı üzerinde geçtiğimiz 19 Ocak Cumartesi günü saat 23.00 sıralarında bir grup genç, asker uğurlamak için araçlarıyla dışarıya çıktı. Bir süre sonra konvoy halinde bulvara gelen gençler, tehlikeli hareketler yapmaya başladı. Gençler ardından araçlarının camlarından dışarıya sarkarak bağırmaya başladı. Trafiği tehlikeye düşürdükleri yetmezmiş gibi bir de dörtlülerini yakarak araçların geçişini de engelleyen grup, zaman zaman aşağıya indi. Tüm yaşananlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sınıf öğretmeni adıyaman haber özel ders film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,