Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

Parmak izi derdine son!

Parmak izi derdine son!
3 okuma
06 Ocak 2014 - 0:47

Akıllı telefonlarımız ve tabletlerimiz, günümüzde envai çeşit işimizi kolayca yapmamıza imkan sunuyorlar. Fakat sahip oldukları tüm teknolojik yeniliklere rağmen, kendilerini temizleme gibi bir özellikleri bulunmuyor.

Evet, her akıllı telefon ve tablet sahibinin çok iyi bileceği üzere, bu cihazların en büyük sorunlarından biri, ekranda oluşan parmak izi lekeleri. İşin komik tarafı, bu lekeler genelde ufak bir silme işlemi ile temizlenebildiği halde, kimse temizlik için kullanacakları bezi yanlarında taşımak istemiyor. cClean isimli yeni üretilen temizlik bezi sayesindeyse, artık cihazlarımızı anında temizlememiz mümkün.

cClean temelde ufak bir bez parçası. Onun en büyük farkı, bir yüzünün hiçbir şekilde iz bırakmayan yapıştırıcı ile bezenmiş, diğer yüzünün de anti bakteriyel fiber bez olması. Taşınabilir cihazımızın herhangi bir yerine yapıştırabildiğimiz ufak bez paçası, dilediğimiz zaman çıkartılıp ekran üzerini temizlememizi sağlıyor. İlk olarak Container Store üzerinde satışa sunulan ürün, şimdiden birçok dev sitenin satış listesine girmeyi başarmış durumda. cClean Portable Screen Cleaner’ın iki tanesinin fiyatı 4.50 dolarken, şimdiden rekabet ortamı yaratmış olan Sticky Cleaner Polka Dot isimi diğer bir marka, benzeri bir modelin altı tanesi 3.99 dolardan satılıyor.

CHİP

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

muhasebe programları sınıf öğretmeni adıyaman haber