Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

Ünlü Komedyen Kendi Yetiştirdiği Zeytinleri Hasat Etti

ÇANAKKALE’NİN BOZCAADA İLÇESİNDE HEM TATİL YAPAN HEM DE KENDİ YETİŞTİRDİĞİ ZEYTİNLERİ HASAT EDEN ÜNLÜ KOMEDYEN ATA DEMİRER ZEYTİNLERİYLE ÇEKTİĞİ BİR FOTOĞRAFINI SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI. KISA SÜREDE BİNLERCE BEĞENİ VE YORUM YAPILAN FOTOĞRAFIN ALTINA ŞARKICI CEYLAN ERTEM DE ‘OF GELSİN ÇILGIN KAHVALTILAR’ YAZDI.

Ünlü Komedyen Kendi Yetiştirdiği Zeytinleri Hasat Etti
89
21 Ekim 2018 - 21:43

Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde hem tatil yapan hem de kendi yetiştirdiği zeytinleri hasat eden ünlü komedyen Ata Demirer, zeytinlerle çektiği bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum yapılan fotoğrafın altına şarkıcı Ceylan Ertem de, ‘Of gelsin çılgın kahvaltılar’ yazdı.

“Hedefim Sensin” isimli yeni filmiyle sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan ünlü komedyen Ata Demirer, set yorgunluğunu Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde atıyor. Bozcaada’da hem tatil yapan hem de kendi yetiştirdiği zeytinliklerle ilgilenen Demirer, topladığı zeytinlerle çektirdiği bir pozunu ’Bakarsan bağ.. bir sene verir zeytin bir sene vermez derler ya.. yok öyle bir şey’ notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Kısa sürede binlerce beğeni alan Ata Demirer’in fotoğrafının altına ünlü şarkıcı Ceylan Ertem de yorum yaptı. Fotoğrafa ‘Of gelsin çılgın kahvaltılar’ yorumunu yazan Ertem’e Demirer’den de cevap gecikmedi. Demirer, Ertem’in yorumuna ‘Sade yağ, peynir ölcez çılgınlıktan’ diye cevap verdi.

Ünlü komedyen, fotoğrafına yorum yapan hayranlarına cevap vermeyi de ihmal etmedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

muhasebe programları sınıf öğretmeni adıyaman haber özel ders takipçi satın al