Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

Windows Defender Nasıl Kapatılır?

Windows 10’da yüklü olarak gelen Windows Defender,bir güvenlik yazılımıdır. Peki hazırgelen bu program nasıl kapatılır? Detaylar haberimizde…

Windows Defender Nasıl Kapatılır?
12.541
28 Şubat 2019 - 10:56

Windows 10’da yüklü olarak gelen Windows Defender,bir güvenlik yazılımıdır. İndirdiğmiz ve çalıştırdığınız programları ve dosyaları analiz eder. Aslında bu özellik faydalı bir şeydir. Ancak bazen arka planda otomatik çalışan bu özellik can sıkabilir. Ya da başka bir güvenlik programı kullanmak isteyebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek Windows defenderi kapatabilirisiniz.

Öncelikli olarak Çalıştır’ı açınız.Bunu Windows + R tuşlarına basarak açabilirsiniz. Çalıştır’a regedit yazdıktan sonra Enter tuşuna basınız . Kayıt Defteri Düzenleyici Penceresi açılacaktır burada sırasıyla;
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender giriyoruz.

Son aşamada Windows Defender üzerine tıklıyoruz ve Sağdaki panelde boş alana sağ tıklayınız, Yeni deyiniz ve DWORD (32-bit) değerini seçiniz.

Oluşturduğumuz DWORDdeğerine sağ tıklayınız ve  Yeniden adlandırarak ve adını DisableAntiSpywareyazınız. Daha sonra DisableAntiSpywareüzerine sağ tıklayıp seçiniz Değiştir’etıklayın değer verisini 1olarak giriniz. Kaydettikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın.

film izle ,evden eve nakliyat ,youtube mp3 ,

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sınıf öğretmeni adıyaman haber özel ders
mersin escort
film izle ,evden eve nakliyat ,youtube mp3 ,