Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

Bakan Selçuk: “Bakanlık Olarak Sizlerin Geleceği İçin Çalışacağız”

ADANA’YA GELEN MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK, AK PARTİ YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET FATİH KOCAİSPİR’İN MERKEZ YÜREĞİR İLÇESİNE BAĞLI SELAHATTİN EYYUBİ MAHALLESİ’NDEKİ SEÇİM OFİSİ AÇILIŞINA KATILDI.

Bakan Selçuk: “Bakanlık Olarak Sizlerin Geleceği İçin Çalışacağız”
150
28 Şubat 2019 - 16:23

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Adana’nın özellikle Yüreğir’in eğitimiyle ilgili gerekli destekleri vermek için geldiğimizden beri istişareler yapıyoruz. Biz Milli Eğitim Bakanlığı olarak ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

Adana’ya gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Kocaispir’in merkez Yüreğir ilçesine bağlı Selahattin Eyyubi Mahallesi’ndeki seçim ofisi açılışına katıldı. Burada konuşan Bakan Selçuk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını getirdiğini ifade ederek, “Adana’nın özellikle de Yüreğir’in eğitimiyle ilgili gerekli destekleri vermek için geldiğimizden beri istişareler yapıyoruz. Çocuklarımız hatta doğmamış çocuklarımızın gelecekleri için hazırlıklar yapmamız lazım. Biz Milli Eğitim Bakanlığı olarak ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Sizlerin desteğiyle okullarımız ve eğitimimiz kalkınacak. Daha mutlu ve refahı yüksek bir toplum yetişecek” dedi.

Konuşmaların ardından Bakan Selçuk, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, AK Parti Adana milletvekilleri, AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Kocaispir’in seçim ofisinin açılış kurdelesini birlikte kesti.

film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sınıf öğretmeni adıyaman haber özel ders film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,