Meb Personeli, Kamudan Haberler-Mebajans.com

Trump: “Xi Jinping İle Görüşene Kadar Nihai Bir Anlaşma Olmayacak”

ABD BAŞKANI DONALD TRUMP, ÇİN DEVLET BAŞKANI Xİ JİNPİNG İLE YAKIN GELECEKTE GÖRÜŞENE KADAR ÇİN’LE NİHAİ BİR ANLAŞMAYA VARMAYACAĞINI SÖYLEDİ.

Trump: “Xi Jinping İle Görüşene Kadar Nihai Bir Anlaşma Olmayacak”
140
31 Ocak 2019 - 17:10

ABD Başkanı Donald Trump, Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ile yakın gelecekte görüşene kadar Çin’le nihai bir anlaşmaya varmayacağını söyledi.

ABD ile Çin arasında ticaret görüşmelerinin 2. turu Beyaz Saray’da yapılıyor. ABD Başkanı Donald Trump konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Çin’in üst düzey ticaret müzakerecileri, ABD’li temsilcilerimiz ile toplantıda. Toplantılar her iki tarafın da iyi niyetli tutumuyla güzel geçiyor. Çin, tarifelerde bir artış istemiyor ve bir anlaşmaya varırlarsa çok daha iyisini yapacaklarını düşünüyorlar. Haklılar” dedi. Bugün Oval Ofis’te Çinli yetkililerle bir araya geleceğini belirten Trump, Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ile yakın gelecekte görüşene kadar nihai bir anlaşma yapılmayacağını belirtti. Trump, Çinli temsilciler ile masada çözülmeyen bir konu kalmaksızın anlaşmayı tamamlamaya çalıştıklarını belirterek, “Tüm sorunlar üzerinde tartışılıyor. Sorunlar umarım çözülecek” ifadelerini kullandı.

film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

sınıf öğretmeni adıyaman haber özel ders film izle , evden eve nakliyat , youtube mp3 ,